FaTiHsAgOhİpHoP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FaTiHsAgOhİpHoP

herşey burda herkez burda sen nerdesin

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

“101. Yılda 101.000 Kitap Kampanyası” devam ediyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin
administatör
administatör
Admin

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 15/07/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : İş/Hobiler : Lakap : fatihsagohiphp

MesajKonu: “101. Yılda 101.000 Kitap Kampanyası” devam ediyor “101. Yılda 101.000 Kitap Kampanyası” devam ediyor Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 4:57 pm

Kulübümüzün "101. yılda 101.000 kitap" sloganı ile başlatmış olduğu kampanya kapsamında toplanılan ansiklopedi, eğitim kitapları, roman ve hikayeler ile kırtasiye malzemelerinin ilköğretim okullarına gönderilmesi işlemi tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar 5 ile malzeme dağıtımı yapan yetkililerimiz, diğer iller için taraftarlarımızın yardımını bekliyor. Toplanan bu malzemelerin okullara gönderilerek ülkemizde eğitim konusunda sıkıntılar yaşayan küçük öğrencilere yardım etmek sosyal sorumluluk ve vatandaşlık bilinci olarak görülüyor. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak isteyen taraftarlarımız için telefon numarası ve yardım malzemelerinin gönderileceği teslimat adresi ise şöyle:

Bilgi için telefon numarası: 0 216 542 18 95

Teslimat adresi: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu, Fenerbahçe Kart Merkezi, Kızıltoprak, Kadıköy / İSTANBUL

Önemli Not: Konu ile ilgili 1 Ağustos 2008 tarihine kadar taraftarlarımızın bağışlarını yukarıdaki adrese teslim etmeleri gerekmektedir.
http://fatihsagohiphop.eniyiforum.net
KooR
banned
banned

Yaş : Kayıt tarihi : 16/07/08 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: “101. Yılda 101.000 Kitap Kampanyası” devam ediyor “101. Yılda 101.000 Kitap Kampanyası” devam ediyor Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 4:37 pm

evet bu çok güzel paylaşım

“101. Yılda 101.000 Kitap Kampanyası” devam ediyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası