FaTiHsAgOhİpHoP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FaTiHsAgOhİpHoP

herşey burda herkez burda sen nerdesin

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk mezun sayısı 112

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin
administatör
administatör
Admin

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 15/07/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : İş/Hobiler : Lakap : fatihsagohiphp

MesajKonu: İlk mezun sayısı 112 İlk mezun sayısı 112 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 5:17 pm

T.C. Maltepe Üniversitesi’nin Element Eğitim Teknolojileri çözüm ortaklığında gerçekleştirdiği; yapısal olarak ABD, Kanada ve İngiltere gibi global ölçekli saygın modellerin örnek alınması ve teorinin doğrularıyla iş dünyasının gerçeklerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan e-MBA programından ilk kez mezun olan 112 öğrenci diplomalarını dün gece Marmara Eğitim Köyü’nde düzenlenen muhteşem törende aldılar.

T.C. Maltepe Üniversitesi e-MBA programının ilk mezunları Türkiye’de bir yüksek lisans programında ilk kez aktif olarak kullanılan “Dream Virtual Class” sanal sanıf sistemi ile dünya standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını kariyerlerine ara vermeden bir yüksek lisans programını tamamlayarak yaşadılar.

Gelişen teknolojinin her alanda hız kazandığı günümüzde, zaman ve mekandan bağımsız senkron ve asenkron uzaktan eğitim teknolojileri kullanılan programın en önemli özelliği, kariyerinde başarıyı hedefleyen ve iş hayatına basamak kazandırmak isteyen herkese katma değer sağlaması.

e-MBA diplomalarını alan 112 öğrenci, yaşamlarına e-learning ile yön vererek, kariyerlerinde karşılacakları zorluklara hazırlanıyor.

e-MBA programı 7 farklı üniversitenin konusunda tanınmış akademisyenlerini biraraya getirerek öğrencilere farklı bakış açıları ile profesyonel hayattan örnekler bulabime imkanı veriyor. Galatasaray, İstanbul, Ege, Yıldız Teknik, Gazi ve Marmara üniversitelerinin önde gelen öğretim üyelerinin yer aldığı e-MBA programı esnek eğitim modeline uygun olarak tasarlanmış ve 3 akademik yarıyıldan oluşuyor.

Toplam 10 ders ( 7 zorunlu, 3 seçmeli ) ve 1 bitirme projesinden oluşan programda, tercihleri doğrultusunda ‘’Yönetim’’, ‘’Pazarlama’’, ‘’Finans’’, “Uluslararası İşletme’’, “İnsan Kaynakları” alanlarında uzmanlaşacak olan öğrenciler YÖK tarafından da onaylı İşletme Yüksek Lisansı ( MBA ) derecesini alma hakkına sahip oluyorlar.
http://fatihsagohiphop.eniyiforum.net

İlk mezun sayısı 112

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası